Rekvalifikace

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky – rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz, který může být zakončen zkouškou profesní kvalifikace. Po jejím úspěšném absolvování Vás opravňuje k práci v dětské skupině a dalších předškolních zařízeních a opravňuje i k získání živnostenského oprávnění na vázanou živnost. Kurz je podporován z Úřadu práce. Čeká Vás praxe v předškolním zařízení a dále studijní videa, skripta a testy k ověření znalostí.

Cena
11500 Kč

Chůva pro děti v dětské skupině – rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz, který může být zakončen zkouškou profesní kvalifikace. Po jejím úspěšném absolvování Vás opravňuje k práci v dětské skupině a splňuje i podmínky na zdravotníka, dle zákona 247/2014 Sb. Kurz může být hrazen Úřadem práce, je tedy vhodný pro uchazeče z ÚP. Čeká Vás praxe v předškolním zařízení a dále studijní videa, skripta a testy k ověření znalostí.

Cena
11500 Kč

Reference

Já osobně jsem byla se spoluprací s Vámi velmi spokojena. Zkouška probíhala v přátelském prostředí, na profesionální úrovni. Studijní materiály Vámi zaslané byly srozumitelné a pro zkoušku dostačující. Obzvláště musím pochválit kurz první pomoci u dětí. Z mého pohledu byl velmi přínosný, dozvěděla jsem se spoustu nových informací a věřím, že bych dokázala první pomoc poskytnout. Pracovní uplatnění mám v mateřské škole, takže zkouška splnila svůj účel na sto procent.

Darina H.

Průběh zkoušky a celého dne byl velmi profesionální. Vše pečlivě připraveno, žádné zbytečné prodlevy. Zkoušející velmi příjemní, celá zkouška se nesla v duchu profesionální komunikace se sobě rovnými partnery, což jsem velmi ocenila. Věřím, že ostatní kolegové, kteří prošli zkouškou, měli stejnou zkušenost a přeji Vám spoustu dalších spokojených studentů ;)

Jana V.

Zkouška byla velmi dobře zorganizovaná, oceňuji, že vše proběhne během jednoho dne a na jednom místě. Ráno jsme dostali rozpis jednotlivých dílčích částí zkoušky, tedy jsme se mohli i psychicky připravit a věděli, kdy si třeba odběhnout na oběd. Zkoušející byli profesionální a tréma rychle odpadla. Určitě doporučuji předtím absolvovat kurz první pomoci.

Adéla C.

Počet měst, kde zkoušíme
3
Počet zkoušejících
15
Počet účastníků
587